NL | FR
0

AGRO Logic

Smart farming


HENK LECLUYSE

Verantwoordelijke dierenartsen

0474/98.94.01

JAN VANDENBROUCKE

Regio verantwoordelijke
jan@agrologic.be
0477/76.09.88

DAVY VANLUCHENE

Regio verantwoordelijke
davy@agrologic.be
0476/46.28.68

LUDOVIC LEROY

Regio Verantwoordelijke
Ludovic@agrologic.be
0479/44.81.76

CORINNE VANWYNSBERGHE

Interne Sales - Pillar Plates
Corinne.vanwynsberghe@agrologic.be
056/236740

STEVEN KETELERS

Regio Verantwoordelijke
Steven@agrologic.be
0479/44.81.78

TREES LONCKE

DVM
Trees@agrologic.be
056/236741

LIEVE BONTE

Personeelsbeheer en administratie
lieve@agrologic.be
056/236745

NADIA GHEQUIERE

Boekhouding, alg. administratie en logistiek
Nadia@agrologic.be
056/236744

JOS SPRANGERS

Regio Verantwoordelijke

PHILIPPE MOREAU

Regio verantwoordelijke
philippe@agrologic.be
0474/64.56.61

LESLEY CHYS

interne sales
lesley@agrologic.be
056/236743

STIJN GEERNAERT

Logistiek
stijn@agrologic.be
056 23 67 46

DELPHINE LEURIDAN

INTERNE SALES
Delphine.Leuridan@agrologic.be
056236748

JOLINE VAN LIERDE

Regio verantwoordelijke
Joline.Vanlierde@agrologic.be
0477/777031

TINE RAMBOUR

SALES VERANTWOORDELIJKE
Tine.rambour@agrologic.be

Nieuwsbrief

Wenst u op de hoogte te blijven van onze acties vul dan hieronder uw email-adres in.

Bekijk voorgaande nieuwsbrieven

smart services

Lees meer over onze smart services

let us call you

Naam :
Tel :