NL | FR
0

AGRO Logic

Smart farming


HENK LECLUYSE

Verantwoordelijke dierenartsen

0474/98.94.01

JAN VANDENBROUCKE

Verantwoordelijke Medria-Coating-Melkhygiene
jan@agrologic.be
0477/778701

DAVY VANLUCHENE

Regio verantwoordelijke
davy@agrologic.be
0476/46.28.68

LUDOVIC LEROY

Regio Verantwoordelijke
Ludovic@agrologic.be
0479/44.81.76

CORINNE VANWYNSBERGHE

Interne Sales - Pillar Plates
Corinne.vanwynsberghe@agrologic.be
056/236740

STEVEN KETELERS

Regio Verantwoordelijke
Steven@agrologic.be
0479/44.81.78

TREES LONCKE

DVM
Trees@agrologic.be
056/236741

LIEVE BONTE

Personeelsbeheer en administratie
lieve@agrologic.be
056/236745

NADIA GHEQUIERE

Boekhouding, alg. administratie en logistiek
Nadia@agrologic.be
056/236744

JOS SPRANGERS

Regio Verantwoordelijke

PHILIPPE MOREAU

Regio verantwoordelijke
philippe@agrologic.be
0474/64.56.61

LESLEY CHYS

interne sales
lesley@agrologic.be
056/236743

DELPHINE LEURIDAN

INTERNE SALES
Delphine.Leuridan@agrologic.be
056236748

JOLINE VAN LIERDE

Regio verantwoordelijke
Joline.Vanlierde@agrologic.be
0477/777031

TINE RAMBOUR

SALES VERANTWOORDELIJKE
Tine.rambour@agrologic.be
0486/187834

KRISTOF NYS

REGIO VERANTWOORDELIJKE
kristof.nys@agrologic.be
0477/760988

BRUNO DURNEZ

Logistiek/Aankoop
bruno.durnez@agrologic.be
056/236746

Nieuwsbrief

Wenst u op de hoogte te blijven van onze acties vul dan hieronder uw email-adres in.

Bekijk voorgaande nieuwsbrieven

let us call you

Naam :
Tel :


Wij werken met cookies om uw surfervaring te verbeteren
Ok Meer Info